RYTO RITUALAS. Arba 5 minutės ekstazės.

 

 

Prieš skaitant, išsivirkite savo mėgstamos kavos ar arbatos… Įsitaisykite patogiai. Skaitykite lėtai, ir leiskite sau šią akimirką pilnai atsipalaiduoti…

 

 

Kaip nuostabu! – tyliai pajutau. Nors tai eilinis, iš kitų daug neišsiskiriantis sekmadienio rytas. Kaip įprasta rytais, rankoje mėgiamiausios kavos puodelis ir… ir šį kartą, viskas kitaip.

Turiu Tau klausimą!

Mieloji. Kaip dažnai leidi sau pasimėgauti, atsiduoti akimirkai? Turiu omeny – ne tiesiog gerti kavą, o gerti taip, lyg pirmą kartą? Tai yra, pajausti, kaip kiekvienas tavo skonio jutiklis įsisavina kiekvieną kavos lašelio skonį… O ar teko pajusti, kaip tos molekulės išsisklaido po visą kūną, ir kaip stipriai suvirpina kiekvieną tavo organizmo ląstelę?? 

Sakote, taip nebūna? O gal nėra tam laiko? Hmm… Tuomet, kiek laiko jums reikia?

Kiek laiko prireikia, kad pajusti akimirką? Pajausti, kokios mes esame laimingos. Būtent čia ir dabar. Juk kaip mums pasisekė, kad geriame tokią skanią ir kvapnią kavą… O gal arbatą? Mes galime pajusti, kaip kava sudirgina tavo liežuvį, tarsi elektromagnetines bangos pasklinda po kiekvieną tavo kūno ląstelę… Pasiekia visus Tavo organus. Pradedant nuo kojų pirštukų iki…

Jauti, koks lengvas įkvėpimas? Iškvėpimas? Tarsi elektra, nukrato visą kūną… Pajausk kiekvieną gyslelėmis tekantį kraujo lašelį, kiekvieną nervų ląstelę, kiekvieną dilgčiojimą. Pajausk dėkingumą. Savo kūnui. SAU. Pajausk odą. Paliesk ją. Pajausk tą momentą, kai pirštų galiukai susiliečia su tavo oda. Paglostyk ją… Pajausk, kaip lengvos it pūkas oro molekulės glosto tavo aksominę odą. Pajausk tą ekstazę savyje. Jauti? Tai tu!

 Ir tai, tik 5 minutės Tavo gyvenimo…

 

 

Tekstas: Her Addict

Nuotraukos: www.Google.com

Email: info@heraddict.com